Projektas „Sveikas ir išmanus jaunimas“

2021 m. lapkričio – gruodžio mėn. buvo vykdomi mokymai Kaišiadorių ir Panevėžio rajonų vaikams tema: „Psichiką veikiančių medžiagų ir alkoholio vartojimo prevencija“

Mokymų metu buvo apžvelgtos psichoaktyvių medžiagų vartojimo priežastys ir pasekmės, visa priklausomybės ligos eiga, pagalbos galimybės. Buvo ieškoma būdų, kaip stiprinti asmens pasitikėjimą, įtraukti į gyvenimo planą prasmingas veiklas, stiprinti ar ieškoti pomėgių, atsispiriant psichoaktyvių medžiagų vartojimui, netinkamoms draugijoms, pasiūlai. Mokymai sudaryti iš teorinės dalies ir praktinių veiklų, diskusijų, darbo grupelėse, terapinio filmo peržiūros, leido vaikams išlaikyti dėmesį ir išlikti įsitraukusiems visą mokymų laiką. Mokymų trukmė optimali. Dauguma mokinių turėjo klausimų ir aktyviai dalyvavo per visą mokymų laiką.

2021-11-25 Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje pravestas prevencinis ir edukacinis seminaras jaunimui „Psichiką veikiančių medžiagų ir alkoholio vartojimo prevencija“, lektorė Dovilė Navikienė.

2021-11-29 Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje pravestas prevencinis ir edukacinis seminaras jaunimui „Psichiką veikiančių medžiagų ir alkoholio vartojimo prevencija“, lektorė Dovilė Navikienė.

2021-12-06 Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje pravestas prevencinis ir edukacinis seminaras jaunimui „Psichiką veikiančių medžiagų ir alkoholio vartojimo prevencija“.

2021-12-07 Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje pravestas prevencinis ir edukacinis seminaras jaunimui „Psichiką veikiančių medžiagų ir alkoholio vartojimo prevencija“.

2021-12-14 Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje pravestas prevencinis ir edukacinis seminaras jaunimui „Psichiką veikiančių medžiagų ir alkoholio vartojimo prevencija“.

2021-12-21 pravestas prevencinis ir edukacinis seminaras jaunimui „Psichiką veikiančių medžiagų ir alkoholio vartojimo prevencija“, lektorė Dovilė Navikienė.

2021-12-21 Dembavos progimnazijoje bei Paįstrio gimnazijoje pravestas prevencinis ir edukacinis seminaras jaunimui „Psichiką veikiančių medžiagų ir alkoholio vartojimo prevencija“, lektorė Jelena Bachlina.

2021-12-22 Panevėžio r. Velžio gimnazijoje pravestas prevencinis ir edukacinis seminaras jaunimui „Psichiką veikiančių medžiagų ir alkoholio vartojimo prevencija“, lektorė Dovilė Navikienė.

2021-12-22 Ramygalos gimnazijoje pravestas prevencinis ir edukacinis seminaras jaunimui „Psichiką veikiančių medžiagų ir alkoholio vartojimo prevencija“, lektorė Jelena Bachlina.

2021 m. lapkričio – gruodžio mėnesiais buvo vykdomos ir kitos projekto veiklos, skirtos projekto veiklų viešinimui ir specialistų kvalifikacijos kėlimui: 

2021-11-05 įvykdyti už modelio diegimą ir tolesnį palaikymą atsakingų savivaldybių atstovų mokymai JPSPP modelio diegimo temomis.

2021-12-07 Nuotoliniu būdu įvyko viešinimo renginys Panevežyje.